• 0 ks / 0 Kč   Košík
  • Nakupte ještě za 2000 Kč a dopravu máte ZDARMA
Tento internetový obchod je dočasně pozastaven, prosím neodesílejte objednávky.

O RAWmarket.cz

RAWmarket.cz chce pomoci co nejvíce lidem v postupném přechodu na živou stravu. Bohužel v současné době velmi zálěží na zdroji informací, které příjmáme. Z dnešního pohledu jsou alternativní způsoby stravování známé zejména lidem s přístupem i k jiným mediím, než jsou mass media. Televizi jsem bohužel neviděl již několik let, ale předpokládám, že na alternativní stravování narazíte pouze v úzce zaměřených pořadech v dopoledních hodinách, ve kterých největší poplach vyvolá vegetariánství a u slova vegan lidem zůstává rozum stát.

Po objevení výhod na živé stravě jsem se rozhodl založit projekt, který by pomohl představit výhody živé stravy většímu množství lidí. I těm, kteří hlatají televizní pořady od snídaně až po večerní souhrn černé kroniky. Chci se pomocí RAWmarketu pokusit ukázet lidem, že to jde i jinak. Pro tento účel jsem zvolil spojení neznámého slova "RAW" s již v češtině dobře zabydleným "market". RAWmarket.cz by mělo opravdu být místo, kde si lidé budou nakupovat větší množství živých potravin, stejně jako to nyní provádí každý týden v běžných supermarketech.

Proto má RAWmarket.cz dostupné zboží s velmi rozlišnou gramáž balení. Najdete zde od 250g až do 3kg. Větší než 3kg balení jsou zatím bohužel náročné na zasílání. Možná časem přibydou i 5kg a 10kg. Uvidíme. Nevýhodou větších balení bývá pro zákazníky obvykle skladování. Pro větší množství potřebujete nejlépe dobře uzavíratelné nádoby. RAWmarket to ale vyřeší za vás.

Naprostou většinu zboží zasíláme ve znovu uzavíratelném balení. Jedná se o speciální sáčky se znovu uzavíratelným bezpečnostním mechanismem. Nemusíte tak řešit další skladování. Pouze sáček otevřete, odsypete, uzavřete. S RAWmarket si můžete nyní kupovat i větší balení bez obav o čerstvost.

Možná se podivujete nad kategoriemi luštěniny a obiloviny, které nepatří do základu živé stravy. Ty byly zařazeny především z důvodu přiblížení se lidem zajímajícím se běžnou zdravou stravou a představení RAW. Myslím, že zkušení jedlíci živé stravy budou vědět, do které kategorie mají zamířit.

Doufáme, že se nám záměr povede. Pomoci záměru rozšířit živou stravu můžete velmi snadno. Stačí si nakoupit zásoby na RAWmarket.cz a doporučit nás dále.

RAWmarket.cz

V případě potřeby mne kontaktujte na marek@rawmarket.cz

 

Podívejte se na nejoblíbenější potraviny:

Ovesné vločky

červená čočka

chia semínka 1 kg

Snadný nákup na RAWmarket.cz

Objednejte

Zboží můžete snadno objednat jak přes e-shop, tak i přes telefon!

Potvrdíme

Vyčkejte na potvrzující e-mail o dostupnosti zboží a celkové ceně. Maximálně několik desítek minut.

Zasíláme ihned

Potvrzené objednávky expedujeme nejpozději do dvou pracovních dnů!

Platba při převzetí

Zaplatit za zboží můžete až při převzetí. Při platbě předem ušetříte za dobírku. Je to na vás.