• 0 ks / 0 Kč   Košík
  • Nakupte ještě za 2000 Kč a dopravu máte ZDARMA
Vážení zákazníci, ve dnech od 10. do 27.10.2017 je RAWmarket z důvodu cesty do zahraničí POZASTAVEN. Vaše objednávky začneme vyřizovat nejdříve 30.10.2017. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů se obraťte na obchod@rawmarket.cz.

Kešu ořechy

Kešu ořechy

Kešu ořechy plody Ledvinovníku západního jsou skvělé zpestření našeho živého jídelníčku. Díky své krémovité konzistenci se používají často jako základ pro RAW gourmet (skvělé dezerty a dorty). Kešu ořechy by se měly před konzumací namočit. Aktivují se a získají ještě jemnější strukturu. Navíc jsou lépe stravitelné. Chcete vědět co obsahují kešu ořechy?

Naše kešu ořechy jsou dovezeny z Vietnamu. Nebudeme vám lhát a tvrdit, že naše kešu jsou RAW. Téměř žádné kešu ořechy bohužel nejsou RAW, jelikož se musí dostat ze slupky s pomocí zahřívání. Nicméně nejsou dále zpracované. Na RAWmarket.cz najdete pouze nepražené a nesolené!

Navíc je zasíláme ve znovu uzavíratelném balení, vydrží vám tak déle čerstvé.


Co obsahují kešu ořechy?

Kešu jsou známé zejména svým vysokým obsahem hořčíku, jedním z nejvyšších v rostlinné říši (převyšují je jen slunečnicová semínka) - 260 mg/100 gramů. Průměrný příjem hořčíku by měl činit přibližně 300 mg denně. Hořčík je velice důležitý pro správnou činnost svalů a nervů a pro správnou stavbu kostí. Je prevencí infarktu a udržuje zdravý oběhový systém. Hořčík také působí jako přirozený uklidňující prostředek a lidé, kteří ho mají nedostatek, mohou trpět podrážděností, nespavostí, náladovostí, špatným trávením, bušením srdce či arytmiemi. Kešu jsou také velmi bohaté na vitamíny B1 a B2 a vynikají i svým vysokým obsahem mononenasycených mastných kyselin. Stejně jako vlašské ořechy, či lněné semínko.

Snadný nákup na RAWmarket.cz

Objednejte

Zboží můžete snadno objednat jak přes e-shop, tak i přes telefon!

Potvrdíme

Vyčkejte na potvrzující e-mail o dostupnosti zboží a celkové ceně. Maximálně několik desítek minut.

Zasíláme ihned

Potvrzené objednávky expedujeme nejpozději do dvou pracovních dnů!

Platba při převzetí

Zaplatit za zboží můžete až při převzetí. Při platbě předem ušetříte za dobírku. Je to na vás.