• 0 ks / 0 Kč   Košík
  • Nakupte ještě za 2000 Kč a dopravu máte ZDARMA
Tento internetový obchod je dočasně pozastaven, prosím neodesílejte objednávky.

Konopné semínko

Konopné semínko

Konopné semínko je skvělý zdroj lehce stravitelných bílkovin. Navíc obsahuje všech 20 aminokyselin včetně devíti esenciálních, které si naše tělo nedokáže vyrobit. Díky nim můžeme nahradit bílkoviny živočišné. Jsou tedy vhodná pro všechny. Od všežravců až po vitariány. Neobsahuje žádné THC. Můžete je tedy konzumovat v libovolném množství a přesto zůstanete zcela při smyslech.

Obsahuje nejlepší poměr omega6 a omega3 mastných kyselin. Navíc v poměru 3:1, což je nejideálnější poměr pro naše tělo. Omega 3 a 6 mastné kyseliny jsou velmi prospěšné pro naši nervovu činost, pro výkon mozku a dokáží snižovat riziko civilizačních nemocí

Na skladě máme loupané i neloupané. Loupaná můžete jíst přímo. Stačí je na několik hodin namočit do vody a poté například přimíchat do salátů. Mají příjemnou oříškovou chuť. Neloupaná semínka mají docela trvdou slupku a hodí se spíše na konopná mléka a dalšímu zpracování.

Zasíláme je v bezpečném znovu uzavíratelném obalu, díky kterému nemusíte řešit další nádoby na skladování.


Recept: Konopné mléko

Vyrobte si lahodné konopné mléko buď z neloupaných, či loupaných konopných semínek. Získáte z něj maximum cenných látek.

Jak na to?

Stačí semínka namočit na 8 hodin do vody. Poté je přecedit a rozmisovat s vodou. Pokud mléko budete tvořit z konopných neloupaných semínek, doporučuji mléko přecedit. U loupaných to není nezbytné, ale budete mít naspod trochu kaši.

Lze i s příchutí?

Doporučujeme konopné mléko nemíchat s dalšími potravinami a vypít ho jen tak samotné. Pokud vám jeho zásaditá chuť z nějakého důvodu není po vůli, můžete přidat třeba pár zralých banánů,

Snadný nákup na RAWmarket.cz

Objednejte

Zboží můžete snadno objednat jak přes e-shop, tak i přes telefon!

Potvrdíme

Vyčkejte na potvrzující e-mail o dostupnosti zboží a celkové ceně. Maximálně několik desítek minut.

Zasíláme ihned

Potvrzené objednávky expedujeme nejpozději do dvou pracovních dnů!

Platba při převzetí

Zaplatit za zboží můžete až při převzetí. Při platbě předem ušetříte za dobírku. Je to na vás.