• 0 ks / 0 Kč   Košík
  • Nakupte ještě za 2000 Kč a dopravu máte ZDARMA
Tento internetový obchod je dočasně pozastaven, prosím neodesílejte objednávky.

Znovu uzavíratelné obaly

Na svém začátku s živou stravou jsem nakupoval spousty drobností. Od menších balení semínek, přes velká balení ořechů až po sušené plody jako je goji. Vše mi ale z e-shopů chodilo jen v jednorázových plastových baleních. Ty jsem vždy roztrhl, semínka vysypal do uzavíratelných nádob, aby mi zbytečně neoxidovala, a plastový sáček šel rovnou do tříděného odpadu. Připadlo mi to celkem zbytečné a rozhodl jsem se, že balení vymyslím trochu lépe.

Zboží zasíláme v pevných znovuuzavíratelných sáčcích

Dlouho jsem hledal řešení této situace. Pak mne napadlo, že vám mohu pomoci s uchováváním potravin a navíc můžeme společně omezit zbytečné plastové obaly. Po dlouhém hledání jsem našel pevné plastové sáčky s uzavíráním. Tyto sáčky jsou snadno uzavíratelné pomocí speciálního zařízení, které uzavře sáček až tak dobře, že z něj bez pootevření nevytlačíte ani uzavřený vzduch.

Jak tyto sáčky vypadají?

Nejedná se o klasický a ne příliš spolehlivý rychlo uzávěr. Náš způsob zabalení umožní jakoukoliv potravinu bezpečně přepravit bez otevření. Vy ji můžete lépe uchovat a poté sáček dále využívat. Navíc sáčky máme v mnoha velikostech a vždy balíme zboží dle objednávky. Pokud si objednáte 4 x 250g, bude vaše zboží i tak rozděleno. Pokud 1kg, zboží přijde pouze v jednom balení.

Znovu uzavíratelné balení je skvělé na cesty

Cestujete rádi? Pak je pro vás znovu uzavíratelné balení ideální. Kdykoliv ho otevřete, vezmete si a znovu bezpečně uzavřete. Navíc v něm můžete semínka, ořechy i ovoce namáčet přes noc opět bez nutnosti řešit další nádoby.

Potraviny spotřebuji, co poté se sáčkem?

Můžete je použít k uskladnění jiných potravin. Osobně je využívám k zamrazení rozmixovaného ovoce.

Zásilky balíme hlavně do použitých krabic

K balení zásilek používáme z 90 % použité krabice. Přijde nám zbytečné jednou použité krabice likvidovat a kupovat zcela nové. Proto se snažíme využívat krabice, ve kterých nám potraviny přišly, nebo nakupujeme přímo použité. Proto se může stát, že vám doručovací služba přiveze krabici, na které bude třeba nesouvisející potisk.

Snadný nákup na RAWmarket.cz

Objednejte

Zboží můžete snadno objednat jak přes e-shop, tak i přes telefon!

Potvrdíme

Vyčkejte na potvrzující e-mail o dostupnosti zboží a celkové ceně. Maximálně několik desítek minut.

Zasíláme ihned

Potvrzené objednávky expedujeme nejpozději do dvou pracovních dnů!

Platba při převzetí

Zaplatit za zboží můžete až při převzetí. Při platbě předem ušetříte za dobírku. Je to na vás.