• 0 ks / 0 Kč   Košík
  • Nakupte ještě za 2000 Kč a dopravu máte ZDARMA
Tento internetový obchod je dočasně pozastaven, prosím neodesílejte objednávky.

Melasa

Melasa

Melasa je odpadový produkt při zpracování cukrové třtiny. Do samotného cukru se však mnoho minerálů nedostane a většina končí v melase. Naštěstí jste narazili na RAWmarket, kde vám ukážeme, že melasa je mnohem zdravější než předražený třtinový cukr.

Melasa je tmavý hustý a velmi sladký sirup, který má své specifické aroma. Samotná nemá příliš dobrou chuť, ale pokud ji rozmícháte ve vodě s citronem, vytvoříte lahodnou a zdravou limonádu. Melasa není kvůli způsobu zpracování RAW. Vyrábí se při vysokých teplotách. I přesto si ale dokáže uchovat spoustu minerálů a důležitých látek. Nápoj z melasy piji každý letní den. 

Jaké důležité prvky získá naše tělo z melasy? Nejdůležitější dle mne je vitamín B6, který patří do významné skupiny B-komplex. K příznakům nedostatku patří slabost, podráždění, cukání víček, kožní projevy (suchost a záněty), záněty sliznic ústní dutiny. Melasa je ale bohatá také na draslík, magnésium, vápník a železo. Určitě stojí za to doplnit ji do pitného režimu. Melasa je dokonce tak výživná, že existují očistné kúry, při kterých pijete několik dnů pouze vodu s melasou a citronem. 

Vytvořte si zdravou melasovou limonádu a doplňte svému tělo vitamín B6 a další důležité minerály.


Snadný nákup na RAWmarket.cz

Objednejte

Zboží můžete snadno objednat jak přes e-shop, tak i přes telefon!

Potvrdíme

Vyčkejte na potvrzující e-mail o dostupnosti zboží a celkové ceně. Maximálně několik desítek minut.

Zasíláme ihned

Potvrzené objednávky expedujeme nejpozději do dvou pracovních dnů!

Platba při převzetí

Zaplatit za zboží můžete až při převzetí. Při platbě předem ušetříte za dobírku. Je to na vás.