• 0 ks / 0 Kč   Košík
  • Nakupte ještě za 2000 Kč a dopravu máte ZDARMA
Tento internetový obchod je dočasně pozastaven, prosím neodesílejte objednávky.

Rozinky

Rozinky

Rozinky (lidově hrozinky) jsou nejen velmi chutné, ale i velmi prospěšné pro naše tělo. Díky vysokému obsahu cenných prvků a minerálních látek si zasloužily přezdívku zdravý drahokam.

Lidé po celém světě rozinky rádi přidávají do svých receptů. Nejčastěji se používají do dezertů, koláčů a raw sušenek, díky kterým dostanou vaše delikatesy ještě lepší, sladší a výraznější chuť. Pokud i chcete užít samotnou lahodnou chuť rozinek, doporučujeme je na noc namočit do vody. Tím se znovu hydratují a budou mnohem chutnější. Určitě vyzkoušejte.

Velmi důležitý je výběr správného obchodu s rozinkami. Některé méně kvalitní rozinky obsahují zbytky stopek, semínek a sem tam i nějaký kamínek. Nekvalitní rozinky mohou poškodit váš chrup. Rozinky od RAWmarketu jsou pouze pečivě vybrané. Stejně jako u každého zboží z každé nové várky odebereme vzorky a vyzkoušíme je sami na sobě. V případě nižší kvality rozinek, okamžitě zboží vracíme a k vám se tak dostanou jen rozinky té nejlepší kvality.

Další informace o rozinkách najdete v popiscích jednotlivých druhů. Přejeme příjemné počtení a hodně zdraví třeba i díky našim rozinkám.


Snadný nákup na RAWmarket.cz

Objednejte

Zboží můžete snadno objednat jak přes e-shop, tak i přes telefon!

Potvrdíme

Vyčkejte na potvrzující e-mail o dostupnosti zboží a celkové ceně. Maximálně několik desítek minut.

Zasíláme ihned

Potvrzené objednávky expedujeme nejpozději do dvou pracovních dnů!

Platba při převzetí

Zaplatit za zboží můžete až při převzetí. Při platbě předem ušetříte za dobírku. Je to na vás.